2010 m. balandžio 8 d., ketvirtadienis

„Sveikatos žygis“

Kauno rajono biudžetinė įstaiga visuomenės sveikatos biuras prisidėdamas prie PSO skelbiamų iniciatyvų š. m. balandžio 7 d. organizavo PSO sveikatos dienai paminėti skirtą renginį - „Sveikatos žygį“.


Šiuo renginiu siekiama paskatinti gyventojų fizinį aktyvumą, suteikti praktinių įgūdžių teikiant pirmąją medicininę pagalbą, supažindinti su krašto istorija ir kraštovaizdžiu.


Žygio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Kačerginės seniūnijos istorija, tradicijomis, kraštovaizdžiu, išbandyti savo fizinį bei turistinį pasirengimą.


Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno komiteto sekretorius Henrikas ir slaugytoja, instruktorė Danutė Repčikienė mokė žygio dalyvius pirmosios medicininės pagalbos teikimo principų.


Turistinių pietų, kuriais vaišino Kauno rajono BĮ visuomenės sveikatos biuras, metu turėjome galimybę artimiau susipažinti ir susirasti naujų draugų.


Pavalgę ir pailsėję, susirungėme velykinių margučių ridenimo varžybose, gražiausio bei stipriausio margučio rinkimuose.


Į „Sveikatos žygį“ buvo kviečiami Kauno rajono mokyklų auklėtiniai ir pedagogai, Kauno rajono ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, LKKA, KMU, LŽŪU studentai ir visus kitus galinčius ir norinčius dalyvauti žygyje.


Organizatoriai:

Kauno rajono BĮ visuomenės sveikatos biuras;

Kačerginės kultūros centras;

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno komitetas.


Renginio dienotvarkė:

1130 – 1200 „Sveikatos žygio“ dalyviai renkasi Kačerginėjės poilsiavietės „Apuokynė“;

1200 – 1215 Kačerginės seniūno sveikinimo žodis;

1215 – 1230 Kačerginės kultūros centro direktorė Lina Sinkevičienė žygio dalyvius supažindina su „Sveikatos žygio“ maršrutu;

1230 – 1400 žygis Kačerginės apylinkėmis;

1400 – 1430 žygio dalyviai sugrįžta į poilsiavietę „Apuokynė“;

1430 – 1445 žygio dalyvius pasveikina Kauno rajono savivaldybės BĮ visuomenės sveikatos biuro l. e. direktoriaus pareigas Laurynas Dilys, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno komiteto sekretorius Henrikas Kupcikevičius;

1445 – 1500 pirmosios medicininės pagalbos mokymo pratybos;

1500 – 1530 turistiniai pietūs;

1530 – 1600 margučių ridenimo varžybos, gražiausio ir stipriausio velykinio margučio rinkimai;

1600 – 1615 diplomų įteikimas „Sveikatos žygio“ dalyviams;

1615 – 1630 poilsiavietės „Apuokynė“ sutvarkymas ir išvykimas namo.


Žygio metu aplankyti vietos:

Poilsiavietės Apuokynė, Skulptūrų parkas „Gamta ir žmogus“, Poeto V.M. Putino Kiemelis, Kačerginės pagrindinė mokykla, Prano Mašioto „Pasakų parkelis“, Kačerginės Šv. Onos koplyčia, Paminklas „Sūnums Lietuvos“, Kačerginės parkas, Nemuno pakrantė, Kačerginės biblioteka, paminklas Jonui Biliūnui, Kačerginės Biliūno aikštė, vaikų sanatorija „Žibutė“, poilsiavietės Apuokynė.


Į „Sveikatos žygį“ buvo privaloma atvykti su gera nuotaika, nusiteikus ryžtingai ir laikytis principo „nebūna blogo oro, reikalinga tik tinkama apranga“. Su savimi reikėjo turėkite tik tai, kas būtiniausia turistaujant ir gražiausių bei stipriausių velykinių margučių.


Daugiau nuotraukų galite rasti čia: Sveikatos žygis

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą