TAPKITE NARIU-SAVANORIU

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija (toliau – Draugija) – viena didžiausių tarptautinių humanitarinių savanoriškų organizacijų veikianti Lietuvoje nuo 1919 m. sausio mėn. 12 d. (įkurta Kaune), o pasaulyje nuo 1863 metų. 

Draugijos Kauno skyrius padeda sunkiai besiverčiantiems žmonėms, socialinėje atskirtyje esantiems žmonėms, slaugo vienišus, sergančius pagyvenusius žmones, supažindina su humanitarine teise bei skatina humanizmą. 

Raudonasis Kryžius propaguoja humanitarinę teisę ir humanizmo idėją. Jeigu jums šios idėjos artimos, tapkite Raudonojo Kryžiaus Kauno skyriaus NARIU.

Norint tapti NARIU, reikia užpildyti prašymą ir sumokėti narystės metinį mokestį, priklausomai nuo nario padėties, 5 ar 10 litų. Dėl narystės, savanorystės kreipkitės el.paštu arba telefonu, nurodytu kontaktuose.

Surinkti narystės mokesčiai skiriami Draugijos Kauno skyriaus veiklai vykdyti.

Dažniausias klausimas, kurį išgirstame: ar man būtinai reikės ką nors daryti, kai busiu Draugijos Kauno skyriaus nariu?

Narys savu noru, o ne per prievarta, bet kada gali prisidėti prie vykdomos Draugijos Kauno skyriaus veiklos.

Asmuo būdamas Draugijos Kauno skyriaus nariu, vien jau tai, netiesiogiai prisideda prie Draugijos Kauno skyriaus veiklos, nes už narystės pinigus mes galime vykdyti Draugijos Kauno skyriaus veiklą propaguodami humanizmo idėjas. Tokiu būdu narys remia 5 arba 10 Lt. Draugijos Kauno skyriaus vykdomą veiklą.

NARIO pareigos:
• laikytis Raudonojo Kryžiaus pagrindinių judėjimo principų;
• mokėti nario mokestį (5 arba 10 lt. metams).

NARIO teisės:
• dalyvauti ir balsuoti Draugijos Kauno skyriaus Susirinkimuose, o taip pat (jeigu išrinktas delegatu) dalyvauti ir balsuoti Draugijos Suvažiavime;
• būti išrinktas į Draugijos valdymo organus;
• susipažinti su Draugijos narių sąrašu, gauti Draugijos dokumentus ir Draugijos turimą informaciją apie jos veiklą;
• kreiptis į Draugiją iškeliant Draugijos veiklos problemas bei teikiant pasiūlymus;
• bet kada išstoti iš Draugijos;
• kitos teisės numatytos įstatymuose.


3 komentarai:

 1. Labai išsamiai ir aiškiai pristatyta organizacija. Džiaugiuosi.

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai gera nesavanaude organizacija ,dziaugiuosi ,kad tokia yra .

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kodėl Lietuvos raudonojo kryžiaus draugijos puslapis neveikia? Kiek prisimenu, tai ten viskas padrikai sudėta, net nėra pranešimų istorijos.

  Džiugu, kad stengėtės ne tik viešinti gerus darbus, propaguodami humanizmo idėjas, bet ir realiai padėti žmogui. Kalbu apie Kauno skyrių, o ne apie kitus skyrius, kurių veikla niekur neatsispindi.

  AtsakytiPanaikinti