2009 m. lapkričio 30 d., pirmadienis

Linksmos moksleivės

G. Daškus su moksleivėmis. "Idėja Kaunui" nuotr.
Šiandien, lapkričio 30 d., Kauno komiteto sekretorius Henrikas Kupcikevičius susitiko su Kauno Žiburio vidurinės mokyklos moksleivis ir pavaduotoju Gintautu Daškiu. Susitikimo tikslas buvo ne tik supažindinti su Kauno komiteto veikla, bet ir perimti iš moksleivių maisto siuntą, kurią surinko Kauno Žiburio vidurinės mokyklos moksleiviai sunkiai gyvenantiems žmonėms. 

Man patiko tai, kad susitikime dalyvavusios moksleivės buvo labai gerai nusiteikusios, daug juokėsi“, – prisiminė sekretorius H. Kupcikevičius. 

Maisto paketai išdalinti pagal sąrašą, kuriame surašytos sunkiai gyvenančios šeimos ir pavieniai asmenys. Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio narių judėjimo tikslas – ginti žmogaus gyvybę ir orumą visame pasaulyje kartu propaguojant ilgalaikę taiką. 

Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio nariai, tai tie nariai, kurie skatinami gilaus vidinio poreikio padėti kitiems nesitikint materialinės naudos sau. Judėjimas paremtas humanistiniais principais ir pripažinta tarptautinės teisės ir papročių. Šis unikalus tinklas jungia visų pasaulio šalių žmones, kurie jaučia pareigą užkirsti kelią kančioms ir jas palengvinti. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą