2014 m. gegužės 12 d., pirmadienis

Sveikinimas su Tarptautine slaugytojų diena ir garbaus jubiliejaus proga

Šiandien, gegužės 12 dieną, galime pasidžiaugti dvejomis šventėmis: Tarptautine slaugytojų diena ir buvusios Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos vyriausiosios valdybos narės, Kauno skyriaus pirmininkės Vincės Vaidevutės Margevičienės garbingu jubiliejumi.

Tarptautinė slaugytojų diena švenčiama Tarptautinės Raudonojo Kryžiaus organizacijos sprendimu, anglų medicinos sesers Florens Naitingeil (1820 05 12 - 1910 08 13) garbei, taigi per jos gimimo dieną. Gailestingumo ir pasiaukojimo kenčiančiam žmogui simboliu tapusi moteris Krymo karo metu Turkijoje organizavo sužeistųjų gydymą ir priežiūrą, o vėliau tapo pirmoji slaugių kursų rengėja Anglijoje.

Mielosios slaugytojos, linkime tvirtybės, tikėjimo savimi ir žmonėmis teikiant pagalbą pagalbos prašančiam žmogui. Linkime, kad Jūs visada gautumėte tinkamą, gerbtiną, nuoširdų dėmesį iš visuomenės. Ačiū, kad esate kartu su mumis.

Tuo pačiu garbaus jubiliejaus proga sveikiname ištikimą, nuoširdžią savo veikla ir tikėjimu, buvusią Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos vyriausiosios valdybos narę, Kauno skyriaus pirmininką Vincę Vaidevutę Margevičienę.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą